є 14 лютого - День святого Валентина. Цього дня здобувачі 14 навчальної групи Кривоозерського ПАЛу були запрошені на святковий захід «Ми будемо про кохання говорити», підготовлений працівниками Кривоозерської Центральної бібліотеки.

Кохання – це найзагадковіше з усіх людських почуттів, яке окриляє, дає сили і натхнення, радість і захоплення. Воно заслуговує на свій день, на своє свято. І ось таке свято є 14 лютого - День святого Валентина. Цього дня здобувачі 14 навчальної групи Кривоозерського ПАЛу були запрошені на святковий захід «Ми будемо про кохання говорити», підготовлений працівниками Кривоозерської Центральної бібліотеки.

З нагоди цього романтичного свята, вирувала гарна та затишна атмосфера, оскільки читальний зал був прикрашений різноманітними символами кохання: сердечками, повітряними кульками та тематичною книжковою виставкою "Книжкова симфонія кохання".

Бібліотекар читального залу Вусатенко Р.К. підготувала цікаву молодіжно-розважальну програму, завдяки якій присутні дізнались про життєвий шлях святого Валентина та про традиції святкування дня закоханих в інших країнах. А далі –

вихованці 14 навчальної групи об’єдналися між собою в пари «закоханих» і змагалися у різних вікторинах та конкурсах. У ході заходу визначали кращу пару, яка отримала заохочувальний приз.

Оцінювало конкурсантів поважне компетентне журі, до складу якого увійшли бібліотекар сектору обслуговування Кривоозерської ЦБ Дмітрієва Г.Ф. та надійний партнер бібліотек, вчитель трудового навчання та інформатики Желєзняк Т.М.

Журі судило прискіпливо, але доброзичливо та справедливо, нікого не ображаючи низькими балами.

По закінченню заходу наша читачка та партнер Тетяна Миколаївна Желєзняк провела майстер-клас по виготовленню валентинок з підручних матеріалів.

Свято минуло, залишивши після себе гарний настрій, позитивні емоції та приємні маленькі дрібнички.

Бажаємо всім, щоб у житті завжди поряд була любов до матері і батька, до землі, любов одне до одного. Адже любов - це та сила, яка рухає світом і людиною.

/Files/images/зображення_viber_2024-02-14_16-35-34-840.jpg/Files/images/зображення_viber_2024-02-14_16-35-35-139.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 81

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.