Участь президента ліцею в засіданні Миколаївського обласного клубу лідерів учнівського самоврядування "Єдність"

Соціальний педагог разом із заступником Президентом Кривоозерського професійного аграрного ліцею Іщенко І. ( 11 гр.) були учасниками засідання Миколаївського обласного клубу лідерів учнівського самоврядування «Єдність» на якому були присутні члени учнівського самоврядування ПТНЗ Миколаївської області.

Пелюх К. – президент МПЛ презентувала досвід, проблеми, перспективи роботи учнівського самоврядування ліцею, де вона навчається.

З великим задоволенням учасники засідання приймали участь у практичному занятті з елементами тренінгу «Якісний план – запорука успіху».

Учасники обласного клубу лідерів учнівського самоврядування «Єдність» спланували та затвердили роботу на 2014 рік.

/Files/images/ltsey/sots_ped/DSCF1613.JPG/Files/images/ltsey/sots_ped/DSCF1617.JPG/Files/images/ltsey/sots_ped/DSCF1620.JPG/Files/images/ltsey/sots_ped/DSCF1626.JPG/Files/images/ltsey/sots_ped/DSCF1630.JPG

Участь президента ліцею в обласній он-лайн-конференції лідерів учнівського самоврядування

/Files/images/psiholog/100_3840.JPG

/Files/images/psiholog/100_3842.JPG

Самі цікаві події організовані та проведені

членами учнівського самоврядування Кривоозерського ПАЛ

в І півріччі 2012-2013 навчального року:

1. В жовтні відбулася закладка скверу на території ліцею на честь 50-річчя з дня заснування Кривоозерського професійного аграрного ліцею, яке відбудеться 3 жовтня 2013 року.

/Files/images/ms/Рисунок7.jpg

Було висаджено 72 дерева: липи, берези, сосни, туї, ялинки, смереки. Найактивніше над заснуванням скверу працювали учні 4, 7, та 25 навчальних груп.

/Files/images/ms/Рисунок1.jpg

2. 29 листопада 2012 року в Кривоозерському аграрному ліцеї пройшло свято юності, краси, вроди – учениці ліцею виборювали звання «Міс ліцей-2012».

В святково прикрашеному актовому залі зібралися учні, працівники, гості ліцею – жодного вільного місця не залишилось.

Свято розпочинається з пісні у виконанні Репушевського Володимира та Таранюк Валентини, яка додала настрою глядачам.

Ведучі вечора запрошують на сцену учасниць свята. Під звуки музики проходять красуні – кожна по-своєму гарна, приваблива, елегантна./Files/images/ms/Рисунок2.jpg

З перших хвилин свята члени журі зрозуміли, що визначити найкращу серед дівчат – буде нелегкою справою, бо всі вони і гарні, і розумні, і артистичні.

Слід відзначити, що до участі в журі були запрошені давні друзі ліцею з райдержадміністрації – головний спеціаліст служби у справах дітей Крохмаль Т.М. та фахівець із соціальної роботи Байталюк Л.А.

В другому конкурсі «Візитна картка» дівчата мали змогу розповісти про себе. Їхні візитівки були складені у віршованій формі і артистично виконані./Files/images/ms/Рисунок3.jpg

У конкурсі «Художня самодіяльність» дівчата розкрили свій співочий талант. Учасниці конкурсу виконували пісні одна краще другої. Ось коли журі пожалкувало, що найвищий бал оцінювання 10, а не 12. Відчувалося, що кожна учасниця наполегливо готувалася до цього свята і не втрачає надії стати переможницею./Files/images/ms/Рисунок4.jpg

Не було меж фантазії, видумок дівчат у конкурсі «Мода»: у глядачів перехопило подих, коли вони побачили сукні конкурсанток, зроблені власноруч. Які витвори мистецтва можна зробити із простого паперу, серветок, обгортки, шпалер, поліетиленових пакетів!/Files/images/ms/PB290280.JPG

В ансамбль до суконь були виготовлені капелюшки, сумочки. Демонструючи моделі, дівчатка рухались граціозно і з гідністю.

Свято наближалося до завершення. Всі з нетерпінням очікували оцінок журі.

Зрештою настала хвилююча мить – оголошення підсумків. Звання « Міс загадковість» отримала Новикова Валентина, «Міс ніжність» - Дунська Анжеліка, «Міс чарівність» - Шевченко Олена, «Міс усмішка» - Пукас Оксана, «Міс глядацьких симпатій» - Гладь Анастасія, «Міс екстравагантність» - Куца Анастасія. А звання «Міс ліцей-2012» отримала Вальчук Анастасія.

Бурхливі овації, привітання, поцілунки – все це відчули героїні свята.

Всі учасниці отримали цінні подарунки, що стало визнанням їх таланту.

Конкурсантки щиро дякували всім, хто допомагав їм, вклав частинку своєї душі у виступ кожної учасниці – вихователям, майстрам в/н, класним керівникам.

Насолоджуючись прекрасно організованим святом краси, в котрий раз впевнююсь наскільки здібні, талановиті діти навчаються в нашому ліцеї. Це ще раз підтвердила радісна звістка, що вихованці гуртка «ВІА «Юність» Репушевський Володимир та Затяжчук Олена під керівництвом І.О. Кочерги зайняли I місце в обласному конкурсі «Динаміка» серед вокально-інструментальних ансамблів та духових оркестрів професійно-технічних навчальних закладів, про що свідчить грамота управління освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації.

3. 18 грудня 2012 року відбулася зустріч голови Кривоозерської РДА Л. Рольян з учнівським активом ліцею. На її початку було запропоновано переглянути відеофільм про ПАЛ, який коментували присутні учні ліцею. Про історію навчального закладу, його досягнення розповів і директор А. Смеричевський.

/Files/images/ms/Рисунок5.jpg

У своїй розмові з активом ліцею Л. Рольян цікавилася думкою молодих людей з приводу дозвілля, благоустрою, майбутнього їх та держави. Учні ставили цікаві питання. Зокрема, першого робочого місця, безкоштовного навчання та медичного обслуговування, ведення в дію закону про куріння, про автобусне сполучення між селами району… Відповідаючи, глава району зазначила, що названі питання на контролі у влади. Водночас вона зосередила увагу на духовному вихованні молодих людей, на їх культурному розвитку. Учні ліцею озвучили своє бачення вирішення проблем, аналізуючи відгуки дітей на тему: «Якби я був при владі». Підбиваючи підсумок зустрічі, голова району зазначила: «Головне – не бути байдужим до негативних проявів у суспільстві». /Files/images/ms/Рисунок6.jpg

Доповнили цю думку голова районної ради В. Сікорський та заступник голови РДА Т. Шпак, які теж взяли участь у цьому заході.

Кiлькiсть переглядiв: 720

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.