Цивільний захист

В ліцеї ведеться робота по розповсюдженню пам”яток, листівок та іншого наочного матеріалу серед учасників навчально-виховного процесу: учнів, педагогічних працівників та батьків. В першу чергу розяснюються такі питання «Що таке військове становище, та як діяти населенню за попереджувальним сигналом «Увага всім».

Крім того роздано пам”ятки у всі класи, лабораторії, допоміжні приміщення у разі виникнення надзвичайних ситуацій; куди потрібно телефонувати та повідомляти про будь-які підозрілі предмети чи події. Всі матеріали для розповсюдження ліцей отримав із сайта департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації з розділу «Безпека життєдіяльності».

На даний час проводиться велика робота по захисних спорудах, а саме захисна споруда №53843 розрахована на 1100 чоловік знаходиться в доброму стані, а захисній споруді під №53847 розрахованій на 250 чоловік приділено велику увагу. Там обслуговуючим персоналом завершуються всі ремонтні роботи стін, енергетиком ліцею оновлено всю поверхневу проводку та закрито її в короба, всі лампочки закриті плафонами.

На території ліцею та зовні по вулиці Кірова стрілочками вказано місце знаходження захисної споруди, та нанесено написи на дверях, де знаходяться ключі від ПРУ. Відповідно до вимог захисні споруди мають два виходи. Роботи по благоустрію ПРУ не припиняються.

Кiлькiсть переглядiв: 906

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.