Тарасова Раїса Олександрівна - майстер виробничого навчання І категорії з професії:"Кухар; кондитер"

Царинна Зінаїда Миколаївна - майстер виробничого навчання І категорії з професії:"Кухар; кондитер"

Циктор Наталія Михайлівна - майстер виробничого навчання ІІ категорії з професії:"Кухар; кондитер"

Зеленська Юзефа Юріївна - майстер виробничого навчання ІІ категорії з професії:"Кухар; кондитер"

Салабай Валентина Володимирівна - майстер виробничого навчання ІІ категорії з професії:"Кухар; кондитер"

Бондаренко Юлія Григорівна - майстер виробничого навчання з професії:"Кухар; кондитер"

Білаш Світлана Василівна - майстер виробничого навчання з професії:"Кухар; кондитер"

Карчевський Олександр Станіславович - майстер виробниче навчання І категорії з професії: "Тракторист - машиніст с/г виробництва, водій автотранспортних засобів категорії „С”

Вербовенко Микола Петрович - майстер виробничого навчання з професії: "Тракторист - машиніст с/г виробництва, водій автотранспортних засобів категорії „С”

Вербовенко Василь Володимирович - майстер виробничого навчання з професії: "Тракторист - машиніст с/г виробництва, водій автотранспортних засобів категорії „С”

Жарчинський Сергій Федорович - майстер виробничого навчання з професії: "Тракторист - машиніст с/г виробництва, водій автотранспортних засобів категорії „С”

Жарчинський Валерій Дім'янович - майстер виробничого навчання з професії: "Тракторист - машиніст с/г виробництва, водій автотранспортних засобів категорії „С”

Лаврик Антоніна Василівна - майстер виробничого навчання з професії: "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування"

Біденко Римма Михайлівна - майстер виробничого навчання з професії: "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування"

Єфімова Світлана В'ячеславівна - майстер виробничого навчання з професії: "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування"

Мількат Олександр Васильович -майстер виробничого навчання з професії: "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування"

Шайдюк Микола Олександрович- майстер виробничого навчання з професії: "Електрозварник"

Кликіч Сергій Валентинович - майстер виробничого навчання з професії: "Електрозварник"

Ржепушевський Юрій Анатолійович - майстер виробничого навчання з професії: "Електрозварник"

Рябощук Вадим Олегович - майстер виробничого навчання по водінню автомобіля

Солтасюк Юрій Дмитрович - майстер виробничого навчання по водінню автомобіля

Солтасюк Дмитро Олексійович - майстер виробничого навчання по водінню автомобіля

Чайка Ганна Анатоліївна - майстер виробничого навчання з професії: "Оператор комп'ютерного набору;Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних"

Лохаївська Валентина Василівна - майстер виробничого навчання з професії: "Оператор комп'ютерного набору;Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних"

Адамовська Інна Валеріївна - майстер виробничого навчання з професії: "Оператор комп'ютерного набору;Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних"

Мийня Ірина Олексіївна - майстер виробничого навчання з професії: "Оператор комп'ютерного набору;Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних"

Білоус Надія Володимирівна - майстер виробничого навчання з професії: "Оператор комп'ютерного набору;Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних"

Кирнасовський Андрій Миколайович - майстер виробничого навчання з професії: "Оператор комп'ютерного набору;Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних"

П'ятківський Назар Васильович - майстер виробничого навчання з професії: "Оператор комп'ютерного набору;Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних"

Друганова Світлана Вікторівна - майстер виробничого навчання з професії: "Оператор комп'ютерного набору;Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних"

Кiлькiсть переглядiв: 127

Коментарi