Звіт
про роботу місячника
методичної комісії аграрних професій
за 2013-2014 навчальний рік


На протязі місячника
з 15 жовтня по 30 листопада 2013 року
було проведено такі заходи:

Екскурсії на передові господарства районуз метою ознайомлення учнів з новітньою технікою

Ми відвідали виставку виробів с.г техніки «Весел-Агро", що знаходиться на трасі Одеса-Київ, біля Кривого Озера, фермерське господарство «Добробут» в с. Красненьке та фермерське господарство «Бой-Агро» О.Біцана, що співпрацює з нашим навчальним господарством. Учні залюбки знайомилися з новими тракторами та комбайнами, регулювали нові плуги, користувалися органами керування в кабінах нових машин.

Виставка «Інтерагро-2013»

Виставку «Інтерагро-2013» в м. Києві відвідала Албул С.Й. завідуюча методкомісією аграрних професій, звідки привезла матеріали в друкованому та електронному вигляді для ознайомлення учнів та майстрів в/н з новинками техніки.

Виставка слюсарних виробів зроблених руками учнів

Майстер виробничого навчання Гусаченко Б.Ф підготував та провів виставку слюсарних виробів зроблених руками учнів на уроках слюсарної справи.

Олімпіади по спецпредметах:
трактори, сільськогосподарські машини, ПДР.
Відкриті уроки

Майстер виробничого навчання Солтасюк Ю.Д провів відкритий урок індивідуального навчання на тему: «Обгін, об’їзд, інтервал, дистанція, проїзд пішохідних переходів», де разом з майстром Жарчинським В.Д. продемонстрували і навчили учнів групи №18 правильно виконувати обгін,об’їзд,проїзд пішохідних переходів дотримуватися інтервалу та дистанції.

Майстер виробничого навчання Вербовенко В.В проводив з учнями групи №1 Зубрицьким О.В. і Кармановим В.І. індивідуальні заняття по «Підготовці МТА для оранки»

Викладач спецдисциплін Римарчук О.О проводив відкритий урок на тему: "Розрахунок поперечного перерізу провідників в залежності від навантаження на лінії".

Конкурс «Кращий механізатор»

І місце: Міщун Віталій Анатолійович

ІІ місце: Побережець Андрій Володимирович

ІІІ місце: Міняйлик Максим Валентинович

Конкурс «Кращий водій вантажного автомобіля»

І місце: Зубрицький Олег Васильович

ІІ місце: Бойков Валерій Ігорович

ІІІ місце: Карманов Валерій Іванович

ІІІ місце: Швець Вячеслав Вадимович

Конкурс «Кращий електрозварник ручного зварювання»

І місце: Мишевський Іван Іванович

ІІ місце: Крижанівський Сергій Сергійович

ІІІ місце: Цанга Роман Олегович

/Files/images/agro/DSC_0813.JPG/Files/images/agro/DSC_0816.JPG/Files/images/agro/DSC_0819.JPG/Files/images/agro/DSC_0828.JPG/Files/images/agro/DSC_0829.JPG/Files/images/agro/DSC_0830.JPG/Files/images/agro/DSC_0833.JPG/Files/images/agro/DSC_0835.JPG

Конкурс «Кращий електромонтер по ремонту і експлуатації електроустаткування»

І місце: Тіщенко Віталій Олександрович

ІІ місце: Євич Павло Сергійович

ІІІ місце: Васів Вадим Михайлович

Всі переможці були нагороджені грамотами ліцею та преміями.

Кiлькiсть переглядiв: 58

Коментарi

  • Станіслава

    2014-02-24 20:06:59

    Класс...